Малък магнитен шахматен комплект и дама
Магнитен шах и царица – две класически игри в един практичен комплект.
Използването на висококачествена пластмасова форма позволява да се получат фигури с магнити с много добро качество, както и пулове за игра на царица (пуловете не съдържат магнити).



Размери на игралната дъска: 24 x 24 x 2 cm
Тегло: 0,5 kg

Търсите ли компактен и практичен шахматен комплект, който можете да носите навсякъде? Магнитният шах и царица (малък) е идеалният избор за всички любители на стратегически игри, които не искат да правят компромис между качеството и преносимостта. Две класически игри в един пакет ви предлагат двойно забавление и стратегически предизвикателства, където и да сте.
Този комплект за пътуване е изработен от издръжливи материали и е оборудван с магнитни фигури, които се залепват здраво за игралната повърхност. Това означава, че можете да играете без притеснения, докато пътувате – независимо дали в кола, влак или самолет, фигурите ви ще останат точно там, където трябва да бъдат. Компактният размер и сгъваемият дизайн го правят лесен за пренасяне и съхранение, като фигурите се съхраняват безопасно вътре в шахматната дъска.

Две игри в един пакет означава двойно забавление – ако ви се играе класически шах, шахматната дъска е готова. Ако искате да играете нещо по-просто и по-бързо, просто разстелете фигурките и се насладете на игра на царица. Многофункционалността на този комплект го прави идеалният спътник за пътувания, почивки или дълги пътувания.
Този шахматен комплект е чудесен подарък за деца и възрастни, които искат да се наслаждават на играта навсякъде и по всяко време. Независимо дали сте страстен шахматист, фен на царицата или просто търсите начин да се насладите на свободното си време, магнитният шах и царица (малък) ще ви предложат часове забавление и стратегически предизвикателства.

Поръчайте този страхотен комплект за пътуване още днес и винаги имайте любимите си игри под ръка!
Размери на шахматните фигури:
Височина на царя 50 мм с основа 16 мм.Царица 45 мм височина с основа 16 мм. Топ 30 мм височина с основа 16 мм. Кон 31 мм височина с основа 16 мм. Офицер 39 мм височина с основа 16 мм.>Кон 31 мм височина с основа 16 мм
Офицер 39 мм височина с основа 16 мм
Пешка 25 мм височина с основа 14 мм
Фигура на царица: диаметър 21 мм, височина 4 мм
Допълнителни параметри
| Категория: | Магнитни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.5 kg |
| Материал: | пластмаса |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите, магнитна |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна |
| Ширина на шахматната дъска: | 24 см |
| Дължина на шахматната дъска: | 24 см |
| Височина на шахматната дъска: | 2 см |
| Размер на полето: | 2,5 см |
| Материал на шахматната дъска: | пластмаса |
| Материали на шахматните фигури: | пластмаса |
| Височина на царя: | 5 см |
| Височина на царицата: | 4,5 см |
| Височина на офицера: | 3,9 см |
| Височина на коня: | 3,1 см |
| Височина на топа: | 3 см |
| Височина на пешката: | 2,5 см |
| Сгъваем шахматен комплект: | да |
| Тип шах: | дървен сгъваем шах и дама |
| Ценови клас: | Economy € |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
