Магнитен шахматен комплект Purple Cow
Шах, който ще ви достави удоволствие, още преди да го вземете в ръце. Весел дизайн, силни магнити, които задържат всяка шахматна позиция. Просто затворете шахматния комплект и продължете играта, когато пожелаете. Това е шах за удоволствие.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Размери на шахматната дъска: 19 x 19 x 0,5 cm
Тегло: 0,2 kg
Фигури: магнитни
Допълнителни параметри
| Категория: | Магнитни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.15 kg |
| Материал: | метал |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите, магнитна |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
