Магнитен шахматен комплект
Магнитен шахматен комплект, който е удобен за пътуване благодарение на размера си. Когато е сгънат, размерът му може да се сравни с този на калъф за очила. Силен магнит в фигурите гарантира, че те се задържат здраво на шахматната дъска.
Голямо предимство са изваждащите се „чекмеджета“, в които можете удобно да съхранявате фигурите, да ги затваряте и да продължавате да играете, без да губите фигурите.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Размери на шахматната дъска: 15x15x1,8 cm
Тегло: 0,25 kg
Височина на царя: 3 cm
Материал: пластмаса
Допълнителни параметри
| Категория: | Магнитни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.26 kg |
| EAN: | 9001890687990 |
| Материал: | пластмаса |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите, магнитна |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
