Магнитен сгъваем шахматен комплект + безплатна доставка
Магнитен шах в кутия с панти. Фигурите се съхраняват безопасно вътре в шахматната дъска, което осигурява отлично място за съхранение на изхвърлените фигури по време на играта, както и за бързо опаковане на шахматния комплект.



Размери на шахматната дъска: 25 x 25 x 4 cm
Тегло: 1,1 кг
Височина на царя: 4,5 см
Изработена от акациево и кленово дърво


Този шахматен комплект е повече от просто игра. Той е мост между поколенията, между непознати, които се срещат по време на игра в купе на влак, и между приятели, които забравят времето по време на мач под открито небе. Той е лек, но здрав. Практичен, но и мистериозно красив в простотата на дървения си дизайн.

Когато последният ход е направен, когато царът падне или двамата играчи се съгласят на реми, шахматната дъска просто се сгъва и още една история приключва. Но само за момент. Защото утре, може би на ново място, тя ще се отвори отново, фигурите ще бъдат подредени – и нова история ще започне.
Допълнителни параметри
| Категория: | Магнитни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.1 kg |
| EAN: | 4014156027336 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | с отделение за фигурите, магнитна, твърда |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
| Ширина на шахматната дъска: | 25 см |
| Дължина на шахматната дъска: | 25 см |
| Височина на шахматната дъска: | 4 см |
| Размер на полето: | 2,5 см |
| Материал на шахматната дъска: | кленово дърво и акациево дърво |
| Височина на царя: | 4,5 см |
| Височина на царицата: | 3,7 см |
| Височина на офицера: | 3,5 см |
| Височина на коня: | 2,7 см |
| Височина на топа: | 2,5 см |
| Височина на пешката: | 2 см |
| Сгъваем шахматен комплект: | не |
| Тип шах: | дървен магнитен шахматен комплект |
| Ценови клас: | Standard €€ |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
