Магнитен джобен пътнически шахматен комплект
Новост сред джобните магнитни шахматни комплекти за пътуване
Размери: 24 x 15,5 x 1 cm
Размер на шахматната дъска: 15 x 15 cm
Две царици за белите и черните
Сгъва се до размера на мобилен телефон

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Практичен магнитен шахматен комплект за пътуване. Висококачествената кожена калъфка е приятна на допир и удобна за носене в джоба на панталона, ризата или сакото.
Допълнителни параметри
| Категория: | Магнитни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.2 kg |
| Материал: | метал, изкуствена кожа |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, магнитна |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+зелена |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
