Шахматен комплект Римски Zinon + безплатна доставка
Шахматна дъска, изработена от втвърдена смола и метал. Декоративна обшивка с мотив на римска легион по страните. Ръчно изработена. Метални шахматни фигури, ръчно изработени и сертифицирани.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Шахматна дъска
Размер на квадрата 4,0 см
Височина 2 см
Размер 43x43 см
Фигури
Цар: височина 4,8 cm; Диаметър на основата 1,8 cm
Царица: височина 4,5 cm; диаметър на основата 1,8 cm
Офицер: височина 3,5 cm; диаметър на основата 1,8 cm
Кон: височина 3,8 cm; диаметър на основата 1,8 cm
Топ: височина 3,4 cm; диаметър на основата 1,8 cm
Пешка: 2,2 cm; диаметър на основата 1,8 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 6.5 kg |
| Материал: | метал, смола |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см, до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява, сребърна+златна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
