Шахматен комплект Pompeius + безплатна доставка
Ръчно изработени шахматни фигури от втвърдена смола с дизайн на моряци и пирати. Този комплект ще зарадва всеки любител на морски битки.
Шахматна дъска, изработена от втвърдена смола и метал. Декоративна рамка с мотив от гръцката митология по страните. Ръчно изработена.



Шахматна дъска
Размер на квадрат 4,0 cm
Височина 2 cm
Размер 43x43 cm
Фигури
Цар: височина 8,0 cm; Ø основа 2,5 cm
Царица: височина 7,5 cm; Ø основа 2,5 cm
Офицер: височина 7,5 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Кон: височина 7,0 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Топ: височина 6,5 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Пешка: 6,5 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 6.5 kg |
| Материал: | метал, смола |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см, до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, червена+синя |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
