Шахматен комплект Кръстоносен поход + безплатна доставка
Ръчно рисуваните шахматни фигури с мотив на кръстоносен воин придават исторически привкус на вашата шахматна игра. Шахматна дъска с мотив на кръстоносен воин, изработена от смола.



Цар: височина 8,0 cm; Ø основа 2,5 cm
Царица: височина 8,0 cm; основа Ø 2,5 cm
Офицер: височина 7,4 cm; основа Ø 2,5 cm
Кон: височина 7,0 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Топ: височина 7,0 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Пешка: 6,0 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Размер на квадрата 4,5 cm
Височина 1,5 cm
Размер 43x43 cm
Тегло 1,8 kg
Първият кръстоносен поход, или Първият кръстоносен поход, е първият от поредицата кръстоносни походи, въоръжени експедиции на християнски воини към Светите земи.nbsp;Той е обявен през 1095 г. от папа Урбан II.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 2 kg |
| Материал: | смола |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+червена |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
