Шахматен комплект Котки и Кучета + безплатна доставка
Ръчно изработени шахматни фигури от втвърдена смола във формата на котки и кучета. Този комплект ще зарадва всеки любител на животните. Шахматната дъска е изработена от дърво, покрито с изкуствена кожа. По краищата има декоративна рамка. Ръчно изработена.



Шахматна дъска
Размер на квадрата 4,5 cm
Височина 2 cm
Размер 40x40 cm
Фигури
Цар: височина 7,9 cm; Ø основа 2,5 cm
Царица: височина 7,9 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Офицер: височина 7,0 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Кон: височина 6,5 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Топ: височина 6,5 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Пешка: 6,0 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 3.8 kg |
| Материал: | изкуствена кожа, смола |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см, до 40x40 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | многоцветна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
