Шахматен комплект Elegance Vanity + безплатна доставка
Дървеният шахматен комплект Elegance Vanity е красив интериорен аксесоар, както и пълноценен шахматен комплект, който ще превърне играта на шах в приятно преживяване.



Шахматна дъска от кленово дърво, ръчно изработена
Размер на квадрата 3,5 см
Височина 1 см
Размер 40x40 см
Интересен дизайн на дървени шахматни фигури. Бяло и червено покритие винаги ще привлича погледа ви и погледите на околните.
Цар: Височина 7,5 cm, диаметър на основата 3,2 cm
Царица: Височина 6,8 cm, диаметър на основата 3,2 cm
Офицер: Височина 5,5 cm, основа Ø 2,7 cm
Кон: Височина 5,0 cm, основа Ø 2,7 cm
Топ: Височина 4,4 cm, диаметър на основата 2,7 см
Пешка: Височина 3,8 см, диаметър на основата 2,7 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 4.4 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см, до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+червена |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
