Официален комплект The Queen’s Gambit + безплатна доставка
Открийте същността на шаха с нашия официален комплект The Queen's Gambit, който включва шахматна дъска и фигури от награждаваната серия Queen's Gambit.
Всяка подробност от този комплект е внимателно проектирана, за да предложи уникално преживяване с всяка игра. Самата дъска е произведение на изкуството, изработена от висококачествено дърво с изключително покритие. Фигурите, изработени с не по-малко внимание, са утежнени с олово за уникална стабилност.
Комплектът включва и допълнителна царица, с която да се справите с най-големите предизвикателства. Всичко е представено в луксозна двойна кутия с магнитно затваряне, което ще добави нотка ексклузивност към вашите игри. Потопете се в света на шаха със стил и елегантност с този изключителен комплект.



Повърхностна обработка: Матова
Размер на рамката: 50 mm
Размери на дъската: 500 × 500 mm
Височина на дъската: 13 mm
Височина на фигурите
Цар 97 mm
Кралица 85 mm
Офицер 77 мм
Кон 62 мм
Топ 54 мм
Пешка 46 мм
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 7 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Queen´s gambit chess set
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
