Луксозен шахматен комплект Zinon LUX – малък + безплатна доставка
Малкият, удобен шахматен комплект Zinon LUX е отличен спътник за шахматни партии, но също така и като декорация за вашата всекидневна или офис. Освен това, благодарение на компактния си размер, той заема малко място.



Дървена шахматна дъска от клен с кафяво покритие и декоративни страни. Отличава се с висококачествена изработка, гладка повърхност и луксозен външен вид.
Размер на квадратите 3x3 cm, височина 1,3 cm
Тегло 0,7 kg
Размер на шахматната дъска 30x30 cm
Изработена от клен и дърво, с кафяв орехов вид
Метални шахматни фигури, ръчно изработени и сертифицирани.
Цар: височина 4,8 см; диаметър на основата 1,8 см
Царица: височина 4,5 см; диаметър на основата 1,8 cm
Офицер: височина 3,5 cm; диаметър на основата 1,8 cm
Кон: височина 3,8 cm; диаметър на основата 1,8 cm
Топ: височина 3,4 cm; диаметър на основата 1,8 cm
Пешка: 2,2 cm; диаметър на основата 1,8 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 2.2 kg |
| Материал: | дърво, метал |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява, сребърна+златна |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
