Дървен шахматен комплект Royal Staunton + безплатна доставка
Дървена шахматна дъска, изработена от орехово и кленово дърво, с размери, подходящи както за състезателен шах, така и за игра у дома. Висококачествена изработка, гладка повърхност и луксозен външен вид, съчетани с популярните шахматни фигури в стил Staunton.



Размер на квадрата 55x55 mm, височина 1 cm
Тегло 1,5 кг
Размер на шахматната дъска 47x47 cm
Изработен от орехово и кленово дърво
Цар: височина 10,0 cm; диаметър на основата 3,5 cm
Царица: височина 9,0 cm; основа Ø 3,5 cm
Офицер: височина 8,0 cm; основа Ø 3,5 cm
Кон: височина 7,5 cm; диаметър на основата 3,5 cm
Топ: височина 5,5 cm; диаметър на основата 3,5 cm
Пешка: 5,3 cm; диаметър на основата 3,0 cm
* Фигурите се съхраняват в PVC торбичка. Препоръчваме да поръчате торбичка или дървена кутия за съхранение на фигурите.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 3.3 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
