Шахматни фигурки за фентъзи в Стонтън + безплатна доставка



фигурките са подходящ подарък за специални рождени дни, за ценители на шаха или за представителни цели.

Влезте в свят на величие, където всяка фигура разказва история. Staunton Fantasy не са просто шахматни фигурки - теса шедьоври , които ще пленят окото и ще оставят впечатление. Представете си ги на бюрото си – масивни, тежки, с перфектно оформена форма. Те са знак за вкус, достойнство и любов към съвършенството.

Някои неща имат стойност, която не може да бъде измерена само с цена. Шахматните фигурки Staunton Fantasy попадат в тази категория. Те не са просто игрални фигурки – те са символи на престиж, красота и художествено майсторство. Всяка фигура е създадена с внимание към детайлите, формата, теглото и баланса - за да се създаде не просто комплект, а истинско произведение на изкуството.

Да подариш на някого фигурки на Стаунтън Фентъзи означава да кажеш: „Ти си специален/специална.“ Идеален подарък за годишнина, повишение или за някой, който цени красотата и силата на традицията.
цар: Височина 13 см, диаметър на основата 4,4 см
царица: Височина 12,2 см, диаметър на основата 4,4 см
офицер: Височина 10,5 см, диаметър на основата 4,4 см
кон: Височина 10,5 см, диаметър на основата 4,4 см
топ: Височина 8,6 см, диаметър на основата 4,4 см
Пешка: Височина 8 см, диаметър на основата 4,4 см
Те ще впечатлят всички със своята изработка и материали.
Поръчайте днес - подарете уникалност.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахматни фигури |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 7.2 kg |
| EAN: | 8023517020547 |
| Материал: | дърво, метал |
| Височина на царя: | 10+ см |
| Диаметър на основата на царя: | 3,5+ см |
| Допълнителна Царица: | не |
| Утежнени: | да |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | сребърна+черна |
| Височина на царя: | 13 см |
| Височина на царицата: | 12,2 см |
| Височина на офицера: | 10,5 см |
| Височина на коня: | 10,5 см |
| Височина на топа: | 8,6 см |
| Височина на пешката: | 8 см |
| Ценови клас: | Ultra Exclusive €€€€€ |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
