Шахматни фигурки Кръстоносци + безплатна доставка
Ръчно рисуваните шахматни фигурки с мотив на кръстоносците ще добавят нотка история към шахматната игра.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Кръстоносци – Шахът като битка на два свята
фигурките „Кръстоносци“ са сред най-отличителните тематични шахматни комплекти – силна историческа тема, майсторска изработка и дизайн, който веднага предизвиква емоция.

Върнете се във времето на кръстоносните походи, където две велики сили се срещнаха в битка за вяра, власт и оцеляване. Този уникален шахматен комплект „Кръстоносци“ въплъщава драматичната атмосфера на средновековните битки, напрежението от вземането на стратегически решения и визуалния дизайн, който ще плени всеки любител на историята и шаха.

Тозият шахматен комплект не е просто игра - той е произведение на изкуството и историческо наследство. Чудесен подарък за любители на историята, колекционери и всеки, който цени оригинален, впечатляващ и ценен шахматен комплект.
Поръчайте днес - ограничени количества.
Цар: височина 8,0 см; диаметър на основата 2,5 см
царица: височина 8,0 см; диаметър на основата 2,5 см
офицер: височина 7,4 см; диаметър на основата 2,5 см
Плъзгач: височина 7,0 см; диаметър на основата 2,5 см
топ: височина 7,0 см; диаметър на основата 2,5 см
Пешка: 6,0 см; Ø на основата 2,5 см
царица: височина 8,0 см; диаметър на основата 2,5 см
офицер: височина 7,4 см; диаметър на основата 2,5 см
Плъзгач: височина 7,0 см; диаметър на основата 2,5 см
топ: височина 7,0 см; диаметър на основата 2,5 см
Пешка: 6,0 см; Ø на основата 2,5 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахматни фигури |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 3.2 kg |
| EAN: | 8023517955337 |
| Височина на царя: | 7-10 см |
| Диаметър на основата на царя: | 2,5-3,5 см, 1-2,5 см |
| Допълнителна Царица: | не |
| Утежнени: | да |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | бяла+червена |
| Височина на царя: | 8 см |
| Височина на царицата: | 8 см |
| Височина на офицера: | 7,4 см |
| Височина на коня: | 7 см |
| Височина на топа: | 7 см |
| Височина на пешката: | 6 см |
| Ценови клас: | Exclusive €€€€ |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
