Шахматни фигурки Котки и кучета + безплатна доставка



Фигурките на котки и кучета са игриви, оригинални и идеални като подарък за любителите на животни. Те съчетават света на шаха със сладост и креативна обработка, които веднага ще пленят.

Забравете за класическите фигурки - ето един забавен и естетичен шахматен комплект, където на дъската се срещат две обичани групи домашни любимци: котки и кучета!
Всяка фигурка е моделирана с любов, за да улови характера на въпросното животно – величествени котки с грация, игриви и всеотдайни кучета, царствени пози и сладки детайли. Целият комплект действа като миниатюрна галерия, а играта на шах с него е незабравимо преживяване за всички възрасти.

Перфектният подарък за всеки любител на животни, деца, семейство или като оригинално допълнение към дома. Фигурките на котки и кучета са едновременно колекционерски предмет и декорация, която никога няма да излезе от мода.
Поръчайте днес - ограничени количества на склад.
Цар: височина 7,9 см; диаметър на основата 2,5 см
царица: височина 7,9 см; диаметър на основата 2,5 см
офицер: височина 7,0 см; диаметър на основата 2,5 см
Плъзгач: височина 6,5 см; диаметър на основата 2,5 см
топ: височина 6,5 см; диаметър на основата 2,5 см
Пешка: 6,0 см; Ø на основата 2,5 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахматни фигури |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.9 kg |
| EAN: | 8023517934417 |
| Материал: | смола |
| Височина на царя: | 7-10 см |
| Диаметър на основата на царя: | 2,5-3,5 см, 1-2,5 см |
| Допълнителна Царица: | не |
| Утежнени: | да |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | многоцветна |
| Височина на царя: | 7,9 см |
| Височина на царицата: | 7,9 см |
| Височина на офицера: | 7 см |
| Височина на коня: | 6,5 см |
| Височина на топа: | 6,5 см |
| Височина на пешката: | 6 см |
| Ценови клас: | Exclusive €€€€ |
Dog and cat chess set
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
