Шахматни фигурки Египет + безплатна доставка
Египетските шахматни фигурки са вдъхновени от древен Египет и улавят величествената красота на тази цивилизация във всеки детайл. С прецизно изработени фигурки на фараони, богове и царе, те ще се превърнат в бижу на всеки шахматен комплект, оценено от всеки любител на историята и шаха.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Луксозни шахматни фигурки
цар: Височина 12,5 см, диаметър на основата 3,5 см
царица: Височина 12,0 см, диаметър на основата 3,5 см
офицер: Височина 10,5 см, диаметър на основата 3,5 см
кон: Височина 8,0 см, диаметър на основата 3,5 см
топ: Височина 11,0 см, диаметър на основата 3,5 см
Пешка: Височина 7,0 см, диаметър на основата 3,5 см
цар: Височина 12,5 см, диаметър на основата 3,5 см
царица: Височина 12,0 см, диаметър на основата 3,5 см
офицер: Височина 10,5 см, диаметър на основата 3,5 см
кон: Височина 8,0 см, диаметър на основата 3,5 см
топ: Височина 11,0 см, диаметър на основата 3,5 см
Пешка: Височина 7,0 см, диаметър на основата 3,5 см

Египетските шахматни фигурки ще ви отведат в древния свят на фараони, богове и мистерии. Всеки детайл от тези фигурки е проектиран да улови величието и благоговението на една от най-великолепните цивилизации в историята, придавайки им уникален и исторически чар. Тези фигурки са идеалната комбинация от изкуство, история и стратегия.

Усещането за свирене с тези парчета се превръща в незабравимо преживяване, където всяко движение се превръща в стъпка във времето. Всеки герой, от царе до богове, излъчва собствена сила и величие.
За любителите на шаха, които жадуват за нещо повече от обикновена игра, фигурките с Египет са идеалното допълнение. Впуснете се в свят на история и стратегия, където изкуството среща силата.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахматни фигури |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 8.5 kg |
| Материал: | метал |
| Височина на царя: | 10+ см |
| Диаметър на основата на царя: | 2,5-3,5 см, 3,5+ см |
| Допълнителна Царица: | не |
| Утежнени: | да |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | сребърна+златна |
| Височина на царя: | 12,5 см |
| Височина на царицата: | 12,0 см |
| Височина на офицера: | 10,5 см |
| Височина на коня: | 8,0 см |
| Височина на топа: | 11,0 см |
| Височина на пешката: | 7,0 см |
| Материал: | ръчно обработен метал |
| Вид фигури: | Луксозни шахматни фигури |
| Ценови клас: | Ultra Exclusive €€€€€ |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
