Шахматна дъска от смола Clermont + безплатна доставка
Шахматна дъска с мотиви от кръстоносни походи, изработена със смолна основа.
Размер на полето 4,5 см
Височина 1,5 см
Размер 43x43 см
Тегло 1,8 кг

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Първият кръстоносен поход или Първият кръстоносен поход е първият от поредица кръстоносни походи, въоръжени кампании на християнски воини към Светата земя. Провъзгласен е през 1095 г. от папа Урбан II.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозна шахматна дъска |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.8 kg |
| EAN: | 8023517966265 |
| Материал: | смола |
| Тип на шахматната дъска: | твърда без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см, до 40x40 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | декоративна/луксозна |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
