Шахматна дъска от палисандрово дърво DeLuxe + безплатна доставка
Шахматна дъска, изработена от резево и кленово дърво
Размер на полето 5,5 см
Височина 2 см
Размер 55x55 см



Палисандърът се отнася до дървесината на различни дървета, включително дървета от родовете Tipuana, Pterocarpus и Dalbergia. Палисандърът е по същество вид твърда дървесина. Палисандърът е наречен така, защото по-старите дървета имат много сладък и богат аромат, напомнящ на рози. Това важи особено за бразилския или розовия палисандр.
Палисандърът е най-известен с тъмнокафявия си и/или червеникав оттенък с по-тъмни жилки. Това е по същество вид твърда дървесина. Дървесина, която идва от покритосеменно дърво. Това е вид дърво, което има затворени семена, независимо дали са в шушулки, обвивка, капсула или плод.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозна шахматна дъска |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 3.3 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | декоративна/луксозна |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
