Шахматна дъска от изкуствена кожа + безплатна доставка
Черна шахматна дъска от изкуствена кожа
Размер на полето 4,5 см
Височина 1,5 см
Размер 40x40 см

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Нестандартна шахматна дъска, ръчно изработена от дърво, покрита с имитация на кожа и украсена със златни орнаменти по краищата.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозна шахматна дъска |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 2 kg |
| EAN: | 8023517069232 |
| Материал: | дърво, изкуствена кожа |
| Тип на шахматната дъска: | твърда без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см, до 40x40 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | декоративна/луксозна |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Luxury chess board
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
