Шахматна дъска от бриар + безплатна доставка
Луксозна шахматна дъска, изработена от шипково дърво
Размер на полето 6 см
Височина 2 см
Размер 61x61 см



Дървесината от шипка е специална, изключително твърда дървесина от средиземноморския регион, известна по целия свят като суровина за производство на лули. Това е дървесина, получена от бавнорастящия корен на пиреновото дърво. Коренът трябва да отговаря на няколко условия преди производство: трябва да е на поне 50 години преди прибиране, да има красив цвят и форма и да е достатъчно твърд. Освен че е много твърда, тази дървесина е и много красива на вид.
Въпреки твърдостта си, той е сравнително лек, може да издържи на високи температури и има добър въздушен поток. Бриарът е естествен продукт, идеален за направата на ексклузивни продукти, включително тази шахматна дъска.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозна шахматна дъска |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 5.8 kg |
| EAN: | 8023517601098 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | декоративна/луксозна |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
