Маслинено бяла шахматна дъска DeLuxe + безплатна доставка
Шахматна дъска, изработена от маслиново дърво
Размер на полето 5 см
Височина 2 см
Размер 50x50 см



Маслиновото дърво е известно със своята издръжливост и много висока плътност, до 92%. Може да звучи като клише, но всяко парче маслиново дърво е оригинално, резултат от ръчно производство, а човешкият фактор играе важна роля в него. Десенът от маслиново дърво също е загадъчен, но където и да бъде поставен, гарантираме, че ще се насладите на шахматната дъска.
Производството на продукти от маслинова дървесина е много екологично. Маслиновите дървета се отсичат за тази цел само когато са на няколкостотин години и вече не дават маслини. Това често са дървета на възраст от 500 до 600 години.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозна шахматна дъска |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 2.6 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см, до 40x40 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | декоративна/луксозна |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
