Дървена шахматна дъска Брадфорд + безплатна доставка
Шахматна дъска, изработена от орехово и кленово дърво. Красивата матова ръчно обработена повърхност на шахматната дъска носи уникално изживяване при игра на шах. Втората част на шахматната дъска е място за съхранение на фигурките, така че шахматният комплект винаги ще бъде готов за игра.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Размер на полето 5,0 см
Размер 50x50 см
Размери на пространството за съхранение на фигурки. Два реда с размери 10x5 см и 11x5 см.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозна шахматна дъска |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 12 kg |
| EAN: | 8023517066125 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см, до 40x40 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | декоративна/луксозна |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
