Дървена кутия за шахматни фигурки, махагон, MAXI
Удобна и елегантна кутия за съхранение на шахматни фигурки.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Дървена кутия за фигурки, махагон
Размери 270x170x115 мм
Използван материал: махагон
Подходящо за фигурки с с височика на царя до 10 см


Допълнителни параметри
| Категория: | Кутии за шахматни фигури |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.9 kg |
| EAN: | 4014156046320 |
| Материал: | махагоново дърво |
| Размери: | 270x170x115 мм |
| Подходящо за: | Фигури до височина 10 см |
| Ценови клас: | Standard €€ |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
