Шахматни фигури MINI + безплатна доставка
Шахматни фигури, идеални за използване на открито. Комплектът съдържа 16 бели и 16 черни фигури



МINI градинските шахматни фигури са отличен избор за всеки, който търси компактен, практичен и атрактивен шахматен комплект за използване на открито. Те са леки, лесно преносими и идеални за по-малки пространства като тераси, детски площадки или детски градини. Благодарение на простия си дизайн и издръжливия материал, те могат да издържат на ежедневната игра и приключенията на малките шахматисти.

MINI фигурите са идеални за преподаване на шах в училища, детски градини и клубове за отдих. Децата се учат по забавен начин, развивайки логичното мислене, докато се наслаждават на упражнения на открито. Компактният им размер позволява да се използват дори в по-малки пространства, което ги прави отличен избор за ежедневни дейности.

Озарете деня на децата си с шах, който те ще обикнат – комплектът MINI е готов за големи идеи!
Поръчайте MINI шахматен комплект още днес и открийте голямата игра в малък формат!
Тегло: 9 кг
Материал: пластмаса
Допълнителни параметри
| Категория: | Градински шах |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 15 kg |
| Материал: | пластмаса |
| Височина на царя: | 10+ см |
| Диаметър на основата на царя: | 3,5+ см |
| Допълнителна Царица: | не |
| Употреба: | градински комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна |
| Материали на шахматните фигури: | пластмаса |
| Височина на царя: | 30 см |
| Височина на царицата: | 28,5 см |
| Височина на офицера: | 25,5 см |
| Височина на коня: | 21,5 см |
| Височина на топа: | 20 см |
| Височина на пешката: | 20 см |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
