Сгъваема шахматна дъска KLASIK + безплатна доставка
Размери на шахматната дъска: 160 x 160 cm
Размер на квадрата: 20 x 20 cm
Висококачествена лека винилова шахматна дъска, която може лесно да се сгъва и съхранява например в раница

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Идеални за шахматни клубове с по-малки деца. Много подходящи и за използване на открито. Шахматната дъска се доставя с четири кола за ъглите, с които можете лесно да я закрепите например на тревата.
Допълнителни параметри
| Категория: | Градински шах |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1 kg |
| Материал: | винил |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | Стандартна / за домашна употреба, градинска |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
