Малък градински шах + безплатна доставка
Комплектът включва сгъваема шахматна дъска и шахматни фигури.
Комплектът е подходящ за училища, детски градини и центрове за отдих за интерактивно ангажиране на децата в шахмата.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Шахматни фигури
Цар: височина 20 cm
Царица: височина 18 cm
Офицер: височина 15 cm
Кон: височина 15 cm
Топ: височина 12 cm
Пешка: 10 cm
Размер на шахматната дъска 90 x 90 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Градински шах |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 6 kg |
| Материал: | пластмаса, винил |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | Стандартна / за домашна употреба, демонстрационна, градинска |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
