DGT чанта за шахматна дъска, часовник и фигури + безплатна доставка
Много здрава чанта за съхранение на шахматната дъска, за да я предпазите. Страничният джоб осигурява място за съхранение на шахматни фигури и шахматни часовници. Цялата шахматна екипировка може да се съхранява в една торба.



Размер на чантата 580 х 620 х 370 мм
Тегло на торбата (празна) 1300 g
Чанта цвят черна с плътна дръжка
Тази оригинална чанта от известната марка DGT е идеалното решение за безопасно и удобно носене на шахматния си комплект. Той е проектиран да побере електронна шахматна дъска, електронен или класически шахматен часовник и пълен набор от фигури.
✅ Из дръжлив материал - качествената тъкан предпазва съдържанието от повреди
✅ П рактични отделения - отделни отделения за съхранение предотврат яват надраскване и смесване на компоненти
✅ Л есен за носене - удобно ухо за държане и компактен размер, подходящ за пътуване
✅ Е легантен дизайн — стилен дизайн
С тази чанта винаги ще имате под ръка вашето шахматно оборудване - безопасно съхранено и готово за следващата игра! 🎯♟

Допълнителни параметри
| Категория: | Електронен шах |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.3 kg |
| EAN: | 8717662821417 |
| Ширина на чантата: | 58 см |
| Дължина на чантата: | 62 см |
| Дебелина на чантата: | 37 см |
| Цвят: | черен |
| Тип: | Електронен шах |
| Ценови клас: | Standard €€ |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
