Дървен шахматен комплект за незрящи + безплатна доставка
Шахматният комплект за незрящи включва специално адаптирана шахматна дъска и фигури.
Шахматната дъска има отвори в квадратите, в които се поставят отделните фигури, за да не се движат. Белите и черните квадрати са с различна височина, което позволява да се определи цвета на квадрата чрез допир.
Фигурите имат дървен щифт в долната част, за да могат да се поставят в шахматната дъска. Черните фигури се различават по изпъкнал щифт в горната част, което позволява да се определи дали фигурата е бела или черна чрез допир. Шахматната дъска е сгъваема, така че фигурите винаги могат да се съхраняват безопасно в нея след играта.



Размери: 300 x 150 x 54 mm
Тегло: 0,9 кг
Височина на царя: 4,5 см
Дървен шахматен комплект за незрящи.
Допълнителни параметри
| Категория: | Дървени шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 2.95 kg |
| EAN: | 4014156027398 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
