Дървен шахматен комплект Weekend + безплатна доставка
Дървен шахматен комплект, подходящ за подарък и за игра у дома.



Размери на шахматната дъска: 49x49x3 cm
Тегло: 2 kg
Височина на царя: 9,3 cm
Изработени с любов от кленово дърво.

Представете си една спокойна съботна вечер, когато времето се забавя и имате възможност да се посветите на любимите си занимания. Дървени шахматни фигури Weekend са създадени точно за такива моменти. Елегантният им дизайн и висококачествената изработка от естествено кленово дърво ги правят не само игра, но и естетично допълнение към вашия дом.

Фигурките, изработени с любов от дърво от габър, са приятни на допир и лесни за употреба. Декорациите върху фигурките допринасят за тяхната уникалност и чар.
Този комплект е идеален за тези, които искат да се насладят на качествено време с семейството или приятелите си, или за тези, които търсят перфектния подарък за любителите на шаха. Практичният му дизайн го прави лесен за сгъване и пренасяне, така че можете да вземете любимата си игра с вас, където и да отидете.

Не чакайте – поглезете се с Wooden Chess Weekend още днес и превърнете всеки уикенд в шахматно преживяване!
Допълнителни параметри
| Категория: | Дървени шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 2.1 kg |
| EAN: | 5902560351040 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
| Ширина на шахматната дъска: | 49 см |
| Дължина на шахматната дъска: | 49 см |
| Височина на шахматната дъска: | 3 см |
| Размер на полето: | 5 см |
| Материал на шахматната дъска: | кленово дърво |
| Материали на шахматните фигури: | габърово дърво |
| Височина на царя: | 9,3 см |
| Височина на царицата: | 7,5 см |
| Височина на офицера: | 7,3 см |
| Височина на коня: | 6,3 см |
| Височина на топа: | 5 см |
| Височина на пешката: | 5 см |
| Сгъваем шахматен комплект: | да |
| Тип шах: | дървен сгъваем шахматен комплект |
| Ценови клас: | Premium €€€ |
Weekend chess set
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
