Дървен шахматен комплект Taktik + безплатна доставка
Дървеният шахматен комплект Taktik е идеален за игра у дома, когато ви се играе шах. Лесен е за съхранение, като фигурите се съхраняват директно в шахматната дъска.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Размери на кутията: 350 x 350 x 22,5 mm.
(когато е сглобена: 350 x 175 x 45 mm).
Височина на царя: 65 мм.
Тегло: 1 кг.
Допълнителни параметри
| Категория: | Дървени шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Mid-sized folding wooden chess set
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
