Дървен шахматен комплект Спокойствие + безплатна доставка
Размери: 49x49x3cm
Тегло: 2,3 кг
Височина на царя: 12,0 cm
Шахматен комплект, изработен от кленово и черешово дърво.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Този шахматен комплект е подходящ за подарък и за игра у дома или в свободното време. Изобретателният дизайн на шахматната дъска се съчетава много добре с фигурите.
Допълнителни параметри
| Категория: | Дървени шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 2.3 kg |
| EAN: | 5902560350784 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
