Дървен шахматен комплект Rosa – зелен
Удобен малък шахматен комплект, подходящ за игра у дома, на почивка, в библиотека или като подарък.
Размери: 29x29x2,5 cm
Тегло: 0,5 кг
Изработен с любов от кленово дърво. Информация за размерите на фигурите по-долу.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Цар: височина 6,5 cm; Ø основа 2,5 cm
Царица: височина 5,0 cm; основа Ø 2,5 cm
Офицер: височина 4,0 cm; основа Ø 2,5 cm
Кон: височина 4,0 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Топ: височина 4,0 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Пешка: 3,5 cm; диаметър на основата 2,0 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Дървени шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.7 kg |
| EAN: | 5902560352573 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+зелена |
Дървен шахматен комплект Rosa – зелен
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
