Дървен шахматен комплект Матрьошка + безплатна доставка
Размери на шахматната дъска: 420×210×55 mm
Височина на царя: 90 mm
Цвят: синьо/червено
Тегло: 1,2 кг
Дърво, използвано за изработката на шахматната дъска: бреза, бук
Дърво, използвано за фигурите: бреза

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Уникален дизайн на ръчно изработен шахматен комплект.
Допълнителни параметри
| Категория: | Дървени шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.25 kg |
| EAN: | 5902560350395 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см, до 4x4 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
