Дървен шахматен комплект и дама Noah + безплатна доставка
Дървеният шах в комбинация с царица е идеалният пакет „2 настолни игри в една“.



Размери: 35 x 35 cm
Тегло: 0,9 кг
Размер на квадрата 3 см
Височина на царя 6,5 см
12 бели и 12 черни фигури за игра на царицу.

Представяме ви елегантния и практичен дървен комплект „Noah“, който съчетава две класически игри – шах и царица. Този комплект е идеалното решение за любителите на стратегическите игри, които ценят висококачествената изработка и многофункционалността.

Подарете на себе си или на близките си радостта от една вечна игра, която съчетава красива изработка с безкрайни стратегически възможности! Този дървен комплект за шах и царица ще донесе не само часове забавление във вашия дом, но и моменти на концентрация, тактика и семейна хармония.
Независимо дали играете с ентусиазъм, състезателен дух или просто за отмора, този елегантен комплект ще стане неразделна част от вашите моменти заедно.
С този комплект получавате две популярни игри в една опаковка, което го прави перфектен подарък за семейството, приятелите или като допълнение към вашата колекция от настолни игри. Насладете се на часове забавление и упражнете стратегическите си умения с този висококачествен дървен комплект.

Допълнителни параметри
| Категория: | Дървени шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.9 kg |
| EAN: | 5902560350197 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна |
| Ширина на шахматната дъска: | 35 см |
| Дължина на шахматната дъска: | 35 см |
| Височина на шахматната дъска: | 2 см |
| Размер на полето: | 3 см |
| Височина на царя: | 6,5 см |
| Височина на царицата: | 5 см |
| Височина на офицера: | 4 см |
| Височина на коня: | 4 см |
| Височина на топа: | 3,5 см |
| Височина на пешката: | 3 см |
| Сгъваем шахматен комплект: | да |
| Тип шах: | дървен сгъваем шах и дама |
| Ценови клас: | Standard €€ |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
