Дървен шахматен комплект Capri + безплатна доставка



Фигурите са изработени в съответствие с правилата на шаха, одобрени от Международната шахматна федерация (FIDE). Това са фигури, които могат да се използват в официални световни шахматни събития.
Цар: височина 8,9 cm, диаметър на основата 3,5 cm
Царица: височина 7,5 cm, Диаметър на основата 3,5 cm
Офицер: височина 6,8 cm, диаметър на основата 3,2 cm
Кон: височина 6,2 cm, диаметър на основата 3,2 cm
Топ: Височина 5,0 cm, диаметър на основата 3,2 cm
Пешка: Височина 4,5 cm, диаметър на основата 2,4 cm
Дървена кутия за фигурите
Размери 49 x 49 x 2,5 cm
Използван материал: кленово дърво
Допълнителни параметри
| Категория: | Дървени шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 4.5 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
