Дървен шахматен комплект – среден + безплатна доставка
Размери: 35x35x2,6 cm
Тегло: 1,4 kg
Височина на царя: 6,5 cm
Изработен с любов от кленово дърво

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Лесно съхранение, като фигурите се съхраняват директно в шахматната дъска. Фигурите са изработени в стил Staunton.
Допълнителни параметри
| Категория: | Дървени шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.4 kg |
| EAN: | 5902560350043 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
