Дървена шахматна дъска LUX кафява малка + безплатна доставка
Дървена шахматна дъска, изработена от клен с кафява повърхност и декорация отстрани. Характеризира се с висококачествена изработка, гладка повърхност и луксозен външен вид.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Размер на кутията 3x3 см, височина 1,3 см
Тегло 0,7 кг
Размер на шахматната дъска 30x30 см
Изработен от клен и дърво, с кафяво-орехов вид
Допълнителни параметри
| Категория: | Дървени шахматни дъски |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.1 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | Стандартна / за домашна употреба, декоративна/луксозна |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
