Ролна демонстрационна шахматна дъска с щифтове
Фигури за залепване
Навиваща се шахматна дъска
Размери: 65 x 74 cm
Тегло: 1 kg

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Комплектът включва черния куфар, в който е опакован комплектът и демонстрационната шахматна дъска може да се транспортира удобно.
Допълнителни параметри
| Категория: | Демонстрационни шахматни дъски |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.1 kg |
| Материал: | винил |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | демонстрационна |
| Цветова схема: | бяла+зелена |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
