Градинска шахматна дъска + безплатна доставка
Шахматната дъска се състои от 64 фигурки - квадрати (32 бели + 32 черни)
Размер на една кутия: 38x38 см
Размер на цялата шахматна дъска: 3,04 х 3,04 метра
Тегло: 7 кг
Материал: пластмаса



Шахматната дъска е лесна за сглобяване - всяко квадратче съдържа резе, което се свързва с противоположното квадратче. За сглобяването не е необходимо оборудване, допълнителни винтове и др. Шахматната дъска в долната част съдържа повдигнати ръбове, които „се вписват в мека повърхност като почва, пясък, дунапренена подложка и др., като по този начин предотвратяват нежелано движение на отделни фигурки“.
Шахматната дъска е изработена от пластмаса и следователно може да бъде изложена на по-лоши метеорологични условия като дъжд, вятър и др., без да е необходимо да се сгъва.
Допълнителни параметри
| Категория: | Демонстрационни шахматни дъски |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 7 kg |
| Материал: | пластмаса |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | градинска |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
