Дървен шахматен комплект Рубин + безплатна доставка
Красив дървен, ръчно изработен шахматен комплект. Шкафът е изработен от масивно черешово дърво с инкрустации от светло яворово дърво.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Размери: 350 x 175 x 60 mm
Тегло: 1,4 кг
Размер на квадрата 2,5 см
Височина на царя 6,5 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Декоративни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.6 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
